Wyślij wiadomość
Dom

Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. została założona w 2011 roku, która jest profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się badaniami i rozwojem jednorazowych igieł do akupunktury, sprzedażą i serwisem oraz specjalizującym się w chińskim medycznym urządzeniu do akupunktury, przyrządzie medycznym, przyrządzie do opieki zdrowotnej.

Nasza roczna zdolność produkcyjna igieł do akupunktury może osiągnąć 2 000 000 000 sztuk, a dla produktów TCM może osiągnąć 300 000 zestawów.Pracujemy nad R&D światowej klasy urządzenia TCM, urządzenia rehabilitacyjnego i urządzenia medycznego.

Zhongyan Taihe z siedzibą w Pekinie posiada warsztat o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych.Nasza firma uzyskała certyfikat ISO13485 i ISO9001 oraz przeszła audyt GMP (Good Manufacturing Practice).Zhongyan Taihe posiada łącznie 20 patentów, w tym patenty krajowe na wynalazki, patenty na wzory użytkowe i patenty na projekty.Główne produkty, takie jak igły do ​​akupunktury i stymulatory igieł, posiadają certyfikaty CE.

Przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM.Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów dzięki doskonałej jakości i obsłudze.Jakość na pierwszym miejscu to nasze zobowiązanie, które nigdy się nie zmieniło od naszego powstania i reprezentuje dążenie do ciągłego postępu.Nagradzamy naszych klientów doskonałym podejściem do produktów i całodobową obsługą online.Naszym celem jest zadowolenie klienta.Serdecznie zapraszamy nowych i starych przyjaciół z różnych środowisk do odwiedzenia naszej firmy, prowadzenia negocjacji biznesowych i nawiązania współpracy w celu wspólnego dobrobytu i lepszej przyszłości.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Chiny Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. profil firmy 0

Beijing Zhongyan Taihe Medicine Instrument Co., Ltd.

Założyliśmy 22 kwietnia 2009 W ciągu dziesięciu lat staliśmy się wiodącym przedsiębiorstwem w chińskim przemyśle instrumentów medycznych.Zatrudniamy 200 pracowników i wciąż jesteśmy w fazie szybkiego rozwoju. Z powodzeniem otworzyliśmy rynek w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Korei Południowej, Japonii, Arabii Saudyjskiej, Brazylii, Argentynie itd. Nasi klienci są dystrybuowani na całym świecie.Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości igieł do akupunktury, zestawów do baniek Moxa, lamp grzewczych TDP oraz stymulatorów do elektroterapii.Naszym celem jest dostarczanie niedrogich produktów, które są specjalnie dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb.

Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : Zhongyan Taihe

Ilość pracowników : 10~300

Rok założenia : 2011

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Certyfikaty